KKK

Korduma kippuvad küsimused (ja soovid)

Mulle ei meeldi see laul, see tuleks eetrist maha võtta.

- Testime pidevalt lugusid, mis meie eetris kõlavad, ja mängime neid, mis suurele osale kuulajaist meeldib. Muusika on maitseasi ja kõik ei saagi kõigile meeldida ning kui näeme, et mõni lugu saab palju negatiivset tagasisidet, võtame selle pleilistist maha.

Miks on eetris reklaamid? See oli hea raadiojaam, kuni sealt reklaami ei tulnud.
- Alustava raadiojaama eetris ei ole tõesti kuigi palju reklaami, sest esialgu pole kuigi palju kuulajaid ega ka kuigi palju reklaamikliente. Kuid kommertsraadiojaama ainuke tuluallikas ongi reklaamiaja müük, nii et elus püsimiseks ja just sellise programmi tegemiseks müüme osa oma eetriajast - selle, mis on reklaamiplokis - soovijatele.
Kui reklaamid ära väsitavad, soovitame vahelduseks kuulata meie lisakanaleid internetis (Relax Cafe, Relax International, Relax Instrumental, Relax Jazz või ka Relax Loodus).

Miks te reklaamite selliseid asju?
- Eetris kõlavad need reklaamid, mis on meilt tellitud ja mis ei ole seadusega vastuolus. 

Tahaksin tellida sooviloo.
- Soovilugude saadet meie programmis pole. Küll aga paneme teie soovituse kõrva taha ja kui see on hea lugu ja sobib formaati, siis kindlasti lisame selle playlisti.

Mis lugu just eetris kõlas?
- Eetris kõlanud lugude esitajaid ja pealkirju näeb meie veebilehel relaxfm.ee alajaotuses Playlist. Seal saab valida päeva või aja, ning otsingus kuvatakse valitud ajal kõlanud lood.

Kas ma saan oma lugu eetrisse pakkuda.
- Loomulikult. Meie eetrisse sobivad rahulik popmuusika ja pehmed jazzilood, mahedamad ja aeglasemad rokilood jm. Oluline, et saadetav pala oleks vaw-formaadis, sest siis on see raadioeetri jaoks piisavalt kvaliteetne. 

Muusika saatmise kohta vaata lisaks siit: